Ubezpieczenie samochodu -Warta – weryfikuje w CEPIK

Ubezpieczenie samochodu -Warta weryfikuje klientów w CEPIK

Warta dla Naszych Klientów  weryfikuje pojazdy w CEPIK  u Nas sprawdzisz dane pojazdu w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców – wszystko załatwisz u Dobrego Agenta WARTA TUiR

Fajna wiadomość dla Naszych Klientów Warta weryfikuje dane w CEPIK.

Teraz Nasi klienci u Mroza w Tylmanowej  mogą zweryfikować u Agenta za darmo pojazd – jeśli oczywiście jest jego historia. Ubezpieczenie auta jest teraz prostsze, wystarczy podać niezbędne dane.

Co więcej klienci, którzy zdeklarowali u Agenta  – stosowne zgody  ( wymagane RODO) teraz mogą otrzymać  informację o pojeździe.

Co więcej nawet  jak nie będą  pewni – co do  danego  pojazdu –  mogą uzyskać zdalną pomoc u zaufanego swojego Agenta.

W dniu dzisiejszym  16-04-2021 wszyscy Moi klienci  mają dostęp darmowy do CEPIK- za moim pośrednictwem – zapraszam do kontaktu

( nie kupuj !!!… bez sprawdzenia historii pojazdu ) – czasem pojazd nie – można pojazdu  ubezpieczyć !!! -co więcej

możesz narazić  sie na koszty związane z wprowadzeniem pojazdu na teren Polski z nieważnym ubezpieczeniem ( fikcyjnym) lub nawet z sprowadzeniem pojazdu którego w  Polsce nie da się ubezpieczyć ….zawsze sprawdź pojazd … teraz większość Agentów –  ma takie możliwości … zazwyczaj usługa jest płatna- ( rachunek, faktura) – u Nas klienci mają PEWNOŚĆ – WERYFIKUJEMY ZA DARMO  w ramach  posiadanych uprawnień i możliwości internetowych ( około 1-2 dni)

Oczywiście klienci mogą liczyć na wiele Promocji w ramach Unilink.pl  ale istota usługi jest jedna

  •  najwyższa jakość  za  dobrą  cenę
  • zadowolenie klientów
  • wiedza, że Agent jest wśród NAS

Coraz częściej klienci z Nowego Targu kupują ubezpieczenie auta – zdalnie .bardzo często nabywcy samochodu otrzymują blankiet polisy-  i niestety nie sprawdzają czy polisa jest opłacona. Bywa i tak, że polisa przestaje działać – a nabywca auta myśli,że ma opłacone ubezpieczenie samochodu.

Jeśli- chcesz dobrego ubezpieczenia –  i jesteś mieszkańcem gminy Ochotnica Dolna, Krościenko nad Dunajcem lub nie masz czasu na wizytę u Agenta to  Naszym klientom oferujemy polisy zdalne – zakup polisy bez wychodzenia z domu – kupuj ubezpieczenie zdalnie – polisę mobilną otrzymasz na e-mail.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: