Przejdź do treści

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu,domu,firmy.

Uniqa -ubezpieczenie szkolne – polisa bez wychodzenia z domu

Ubezpieczenie szkolne Dziecka w Uniqa

UNIQA –   przygotowała ciekawą ofertę na ubezpieczenie szkolne Dzieci  i Młodzieży. 

Jak co roku we wrześniu wielu Rodziców pyta o ubezpieczenie szkolne #NNW Dziecka. W tym roku UNIQA wprowadziła w ubezpieczeniu szkolnym NOWOŚĆ w – ochronę Dziecka przed hejtem w internecie, które obejmuje m.in pomoc prawną. Fajnym rozwiązaniem w Uniqa jest opcja OC w życiu prywatnym (gdy Dziecko kończy lat 13) więcej informacji u #Mroza #Agenta   

Poniżej przedstawiam przykładowe składki ubezpieczeniowe w #ubezpieczeniu szkolnym Uniqa w #Szczawnicy.

W ofercie UBEZPIECZENIA DZIECKA – Uniqa ma 4 pakiety  S , M , L , XL  – które różnią się  sumą ubezpieczenia Dziecka . Dla przykładu podaję podstawowy pakiet S za kwotę 36 zł / rok. Do każdego pakietu Ubezpieczający ( przykład dla klienta z Szczawnica) może dobrać opcję dodatkową  :

–  ochronę przed hejtem w internecie  Dziecka 

      Uniqa- ubezpieczenie szkolne Uniqa – #ubezpieczenia u Mroza©Tylmanowa

 w Naszej ofercie znajdziesz również ubezpieczenie szkolne innych Towarzystw Ubezpieczeniowych – klienci z Ochotnicy Dolnej i Krościenka nad Dunajcem najczęściej wybierali u Nas ubezpieczenie szkolne w Compensie . Natomiast rodzice ze Szczawnicy oprócz Uniqa wybierali ubezpieczenie szkolne Generali. Fajnym rozwiązaniem w #Uniqa jest opcja OC w życiu prywatnym (gdy Dziecko kończy lat 13) więcej informacji u #Mroza #Agenta lub w artykule, który polecam :  

https://biznes.newseria.pl/news/juz-85-proc-rodzicow,p1481034908    

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: