Przejdź do treści

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu,domu,firmy.

Promocje 2022 u Mroza – wybrane promocje w 2022 roku.

Promocje – dzięki współpracy z Unilink  Naszym klientom możemy zaproponować  dodatkowe zniżki. Promocje zazwyczaj są ograniczane czasowo i obejmują pewien okres dlatego aby uzyskać informacje o Twoich promocjach przygotowanych specjalnie dla Ciebie zapraszam do kontaktu osobistego.

Możemy zaoferować Ci ubezpieczenie samochodu OC, AC, Assistance czy NNW – z atrakcyjnym rabatem  lub bonusem  – ponieważ Unilink jest największą Multiagencją Ubezpieczeniową. Posiadamy w bazie ofert także propozycje polisy dla nieruchomości i ruchomości. Ta różnorodność jest naszym dużym atutem, ponieważ pozwala nam na zaproponowanie Tobie wielu możliwości w każdym obszarze życia, który pragniesz zabezpieczyć .Gwarantujemy także ubezpieczenie turystyczne na czas podróży po kraju i za granicą, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. 

 Zniżka -10% w Ubezpieczeniach Rolnych

Oferta ważna w okresie 01-01-2022 do 31-12-2022 – rabat na zakup ubezpieczenia Gospodarstwa Rolnego w Towarzystwie Ubezpieczeniowym  COMPENSA –  o szczegóły oferty zapytaj Agenta.

 

 

 

Promocje – zniżki na ubezpieczenie w okresie styczeń -maj 2022.

Wybrane zniżki i promocje za ubezpieczenie – aby uzyskać pełną ilość zniżek i promocji w ww okresie skontaktuj się z Agentem . Przedstawiam tylko wybrane zniżki – ponieważ często po przeprowadzeniu APK (analizy potrzeb klienta) – okazuje się, że klient może uzyskać dodatkowe zniżki na polisie. Zapraszam do kontaktu. 

UNIQA

Ubezpieczenie komunikacyjne dodatkowa zniżka od 5%.

Jeśli masz ubezpieczony dom w Uniqa – skorzystaj z dodatkowej zniżki -10% na ubezpieczenie Twego samochodu. Oferta ważna od 1 lipca 2021. Jeśli chcesz możesz otrzymać nawet do -30% zniżki na AC (autocasco) Twego samochodu – warunek posiadanie polisy majątkowej w Uniqa.

 

ERGO HESTIA

Ubezpieczenie komunikacyjne – dodatkowa zniżka -10%.

Polisa OC dla Twojego samochodu z dodatkową zniżką -10% otrzymasz jeśli w poprzednim okresie miałeś ubezpieczony pojazd poza ERGO HESTIĄ. Zniżka przysługuje zarówno w OC jak i innych opcjach ubezpieczenia komunikacyjnego.ubezpieczenie OC samochodu w Grupie ERGO Hestia ze zniżką u agenta ubezpieczeniowego Mirosław Mróz Tylmanowa

Ubezpieczenia pozakomunikacyjne – dodatkowa zniżka do -10%.

Skorzystaj z dodatkowej zniżki na ubezpieczenia pozakomunikacyjne np polisa majątkowa domu z dodatkową zniżką -10% na składce ubezpieczeniowej.

 

ALLIANZ

Ubezpieczenie turystyczne -dodatkowa zniżka.

ALLIANZ

Allianz – ubezpieczenie turystyczne – dodatkowy rabat.

Ubezpieczenie turystyczne Globtroter taniej ponad 8% w Tylmanowej.

Ferie czas zacząć  – a dzięki współpracy z Allianz – dla klientów chcących kupić ubezpieczenie turystyczne u Mroza w Tylmanowej – oferujemy dodatkowy rabat .

Od dziś oferujemy około 7-15% zniżki na ubezpieczenie wyjazdu ze sportami zimowymi wysokiego ryzyka do następujących krajów:

  • Austria, Andora, Czechy, Francja, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Włochy.

Wystarczy, że w Globtroter – (OWU dostępne tutaj  polisa.tv) dodasz kod rabatowy:- uzyskany u Agenta w Tylmanowej w trakcie przygotowania oferty, a zniżkę gwarantuję otrzymasz minimum -7%.

Kod  rabatowy , działa  również  w  PAKIECIE  SPORT  „Sporty  zimowe  z ryzykiem – Europa”. Wystarczy, że wybierzesz wariant PAKIETY SPORT: Sporty zimowe z ryzykiem – Europa.

Aktualna promocja w Allianz dotyczy ubezpieczenia podróżnego .

Ile można zaoszczędzić kupując ubezpieczenie w ALLIANZ u Mirosław Mróz.

 

WARTA

WARTA

Ubezpieczenie rolne  – dodatkowa zniżka -20%.

Dlaczego OTRZYMUJESZ  RABAT – bo dzięki  długoletniej współpracy WARTY z najlepszymi agentami,  mogę  Ci  zrobić ten prezent – zachęcający do zakupu ubezpieczeń a Warcie/HDI . Dla nowych klientów Warty ubezpieczających Gospodarstwo Rolne mamy – 20 % zniżki. Jeśli masz zakupione ubezpieczenia w Warcie możeszx liczyc na dodatkowe zniżki . Zapraszam do kontaktu.

 

Ubezpieczenie turystyczne – dodatkowa zniżka -10%.

Korzystaj z promocyjnej oferty na ubezpieczenia PODRÓŻNE w Warcie. Kup ubezpieczenie podróżne na stronie https://online.warta.pl/ i wpisz kod rabatowy

A00008813004

Dlaczego OTRZYMUJESZ  RABAT – bo dzięki  długoletniej współpracy WARTY z najlepszymi agentami,  mogę  Ci  zrobić ten prezent. Jeśli nie wiesz jak wpisać kod zapraszam do kontaktu.

Oczywiście zapraszam również do sprawdzenia innych ofert Warty – Sprawdź ile kosztuje ubezpieczenie samochodu i domu w WARCIE.

PROMOCJA!!!!!

Wysokość zniżki:  5%

Treść kodu: NARTY5

Termin ważności: 1.01.2022 do 28.02.2022r.

Kod rabatowy można zastosować do każdej polisy – nie ma żadnych ograniczeń!

 od 01.01.2022 Republika Włoska wprowadziła obowiązek, aby każdy narciarz lub snowboardzista korzystający z alpejskich stoków narciarskich posiadał ważne ubezpieczenie odpowiedzialności za szkodę lub szkodę na osobie trzeciej

W przeciwnym razie grozi grzywna od 100 do 150 EURi natychmiastowe odebranie skipassa

 

https://serwisy.gazetaprawna.pl/turystyka/artykuly/8291234,narty-wlochy-ubezpieczenie-obowiazkowe-polisa-kary.html  

 

Na stoku można się wykazać potwierdzeniem ubezpieczenia Generali, z myślą o podróży, które:

  • posiada wysokie sumy ubezpieczenia – koszty leczenia za granicą nawet do 1 200 000 PLN, OC do 1 000 000 PLN,
  • ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia i usług assistance za granicą również w przypadku zachorowania na COVID-19 – do sumy kosztów leczenia wskazanej na polisie
  • posiada leczenie zaostrzenia chorób przewlekłych do 100% sumy ubezpieczenia kosztów leczenia w podstawowym zakresie ubezpieczenia podróży zagranicznych,
  • odpowiada za zdarzenia powstałe w wyniku spożycia alkoholu w kosztach leczenia, NNW, usługach assistance, a także w OC – w granicach norm dopuszczonych prawem krajowym w miejscu zdarzenia

Wymagamy: Zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych w celu przygotowania oferty ubezpieczeniowej.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: