Proama – 500.000. ubezpieczonych kierowców

Proama rozpoczęła działalność komercyjną 29 stycznia 2012 r. i już po jedenastu miesiącach działalności (na koniec 2012 roku) miała 262 tys.  sprzedanych polis. Po kolejnych siedmiu miesiącach działalności Proama niemal podwoiła liczbę klientów – obecnie z polisami towarzystwa po polskich drogach jeździ pół miliona kierowców.

W udostępnionym przez ubezpieczyciela systemie do sprzedaży polis, w którym został wyeliminowany całkowicie papierowy obieg dokumentów w relacji Proama-Agent.


 System ProAgent dostępny w postaci aplikacji webowej, został skonstruowany z myślą o wygodzie użytkownika, z intuicyjnymi procesami, tak aby w każdym miejscu i czasie Agent mógł wygodnie dokonać szybkiej kalkulacji składki, sprzedaży polisy, sprawdzenia polis swoich klientów, dokonać zestawienia sprzedaży, czy sprawdzić wysokość naliczonej prowizji – wyjaśnia Dariusz Jankowski, dyrektor IT w Proama.

 Bardzo ważny jest również serwis – w Proama mamy dedykowaną agentom infolinię, której pracownicy mają kompetencje, by większość spraw była rozwiązywana podczas jednej, pierwszej rozmowy telefonicznej. Ponad 90%  telefonów od Agentów odbierana jest w ciągu pierwszych 20 sekund – dodajeMariusz Kozłowski.

W swojej komunikacji marketingowej Proama zwróciła się bezpośrednio do agentów z zaproszeniem do współpracy, eksponując ich w swoich reklamach.

 Jest to uznanie wkładu oraz potencjału agentów w rozwoju naszego biznesu. Obecnie przez agentów generujemy ponad 80% naszej sprzedaży – podkreśla Mariusz Kozłowski.

Potrzebujesz dobrego ubezpieczenia  – zapytaj pośrednika ubezpieczeniowego  PAUF – Mirosław Mróz – Tylmanowa tel. 600-433-525

http://www.ubezpieczenia.podhale.pl

Share Button

Proama – 500.000. ubezpieczonych kierowców

Tanie ubezpieczenie OC zadzwoń 600-433-525
%d bloggers like this: