Liberty direct – wysoka jakość obsługi klientów ze Szczawnicy, Ochotnicy Dolnej i Tylmanowej

Liberty Direct dołączyło do grona laureatów ogólnopolskiego programu certyfikującego „Firma Przyjazna Klientowi”. Nagroda jest potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi Klientów oferowanej przez ubezpieczyciela.

W ramach procesu certyfikującego Liberty Direct zostało poddane niezależnemu badaniu prowadzonemu przez Fundację Obserwatorium Zarządzania, która podczas wywiadów telefonicznych zapytała blisko 700 klientów o satysfakcję, szczegółową ocenę jakości współpracy, obsługę klienta na infolinii, a także o rekomendację produktów ubezpieczyciela. Wynik uzyskany przez Liberty Direct to 92% pozytywnych ocen.


Chcąc potwierdzić opinie o Liberty direct – zapytałem klientów ze Szczawnicy i Ochotnicy Dolnej i Tylmanowej – co sądzą o ubezpieczeniu komunikacyjnym w Liberty direct. Ten trudny test udało nam się zdać z doskonałą oceną, z czego jesteśmy bardzo dumni – powiedział Mirosław Mróz , pośrednik ubezpieczeniowy PAUF – Pocztowej Agencji Usług Finansowych , której dominującym udziałowcem jest Poczta Polska.

Share Button

Liberty direct – wysoka jakość obsługi klientów ze Szczawnicy, Ochotnicy Dolnej i Tylmanowej

Tanie ubezpieczenie OC zadzwoń 600-433-525
%d bloggers like this: