Przejdź do treści

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu,domu,firmy.

ubezpieczenie turystyczne Globtroter – Allianz

ubezpieczenie turystyczne Globtroter – Allianz.

W wakacje chcemy trochę odpocząć ….czasem jednak wycieczka do Turcji może Nas zaskoczyć – dlatego warto kupić ubezpieczenie turystyczne Allianz – Globtroter.

Podstawą ubezpieczenia turystycznego  w podróży jest ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance. Do niego warto dołączyć ubezpieczenie NNW, bagażu podróżnego i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Dodatkowo ubezpieczenie kosztów wyjazdu z tytułu rezygnacji albo kosztów skrócenia uczestnictwa w imprezie pozwoli w określonych przypadkach na zwrot poniesionych kosztów, jeżeli nie będzie można wyjechać lub będzie trzeba skrócić swoją podróż.

Dlatego moi klienci najczęściej kupują dobre #ubezpieczenie turystyczne w Allianz.
Przykład szkody, w której pomoże  Allianz ubezpieczenie turystyczne  Globtroter.

Klienci zamieszkali #Nowy Targ wyjechali na egzotyczne wakacje. Jedną z atrakcji, którą oferował hotel była nauka nurkowania. Tak spodobała im się ta aktywność, że nurkowali codziennie. Podczas jednego z zejść pod wodę, Monika wystraszyła się i bardzo szybko się wynurzyła. Po wyjściu na brzeg źle się poczuła i zemdlała. Szybko zostało wezwane pogotowie, które zabrało Monikę do szpitala. Tam, w celu ratowania życia, zastosowano komorę dekompresyjną.

Na szczęście Monika i Michał byli ubezpieczeni w Allianz – mieli ubezpieczenie turystyczne Globtroter!

Wysokość odszkodowania: 67 000 zł zwrotu kosztów poniesionych na hospitalizację i transport medyczny.

Allianz po rozpatrzeniu szkody wypłacił odszkodowanie właśnie dzięki ubezpieczeniu w podróży Globtroter, które obejmuje koszty transportu i koszty hospitalizacji.

Warto wiedzieć, że nurkowanie z automatem oddechowym na głębokość do 30 m.p.p.m. zalicza się do sportów rekreacyjnych. Jeżeli  będziesz nurkował na większą głębokość, pamiętaj o rozszerzeniu ochrony o uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

Przypominamy również, że  na umowę ubezpieczenia w podróży Globtroter możecie uzyskać dodatkowy raba 10% – o szczegóły zapytaj Agenta Allianz w #Tylmanowa. Aby uzyskać rabat wystarczy zakupić polisę zdalnie u Agenta w Tylmanowej.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: