Euroins- chyba najtańsze ubezpieczenie auta OC u Mroza

Euroins- chyba najtańsze ubezpieczenie auta OC u Mroza w Polsce

Euroins- chyba najtańsze ubezpieczenie auta osobowego w małoPolsce.


Mirosław Mróz uzyskał uprawnienia do sprzedaży Euroins- kolejnego Towarzystwa Ubezpieczeń- jeśli patrząc na zakres i rozwój to na Pewno Bułgarzy  (EUROINS) – lepiej prezentują się niż …np Duńczycy z Gefionem — mamy nadzieje że temat Gafionu – i Towarzystw  Ubezpieczeniowych podobnego typu – nie będzie już na rynku ubezpieczeniowym w Polsce.

Co wiemy o Bułgarskim Towarzystwie Ubezpieczeniowym :

  • cenowo bardzo atrakcyjne stawki ubezpieczeniowe
  • składki tylko dla wybranych klientów ( samochody osobowe)
  • obecnie niska rozpoznawalność marki
  • Eurohold – notowany na GPW

EUROINS Insurance Group (EIG) jest jedną z największych, niezależnych Grup ubezpieczeniowych działających na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, ubezpieczającą ponad 2 miliony Klientów.  W Polsce oferujemy szeroki wachlarz produktów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych i assistance oraz wysokiej jakości obsługę zawartych umów. Pracujemy również nad wprowadzeniem nowych produktów ubezpieczeniowych w oparciu o potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

EUROINS Insurance Group (EIG) z sukcesem prowadzi działalność ubezpieczeniową na rynkach Europy Centralnej, Południowej i Wschodniej. Firma koncentruje się na dostarczaniu pełnej gamy produktów ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, zdrowotnych oraz na życie. Grupa EUROINS z siedzibą w Sofii prowadzi działalność na terenie siedmiu krajów europejskich. EUROINS może pochwalić się udziałem na rynku bułgarskim, rumuńskim oraz macedońskim na poziomie 7%. W 2014 r. EUROINS rozpoczęła działalność w Grecji, a od 2016 r. działa również na rynku ukraińskim po przejęciu HDI Strakhuvannya. Jest też obecna we Włoszech i Hiszpanii. Grupa może pochwalić się ponad 2 milionami klientów, 2100 pracownikami oraz rocznymi przychodami o wysokości ponad 400 milionów Euro. W Polsce EUROINS planuje skoncentrować się na sprzedaży ubezpieczeń klientom indywidualnym poprzez agencyjny kanał dystrybucji. EuroHold – główny właściciel EUROINS jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.