AXA – dobre ubezpieczenie samochodu w Tylmanowej

Wybierając się w zagraniczną podróż samochodem – np na Słowacje, musimy pamiętać o właściwym ubezpieczeniu. OC lub Zielona Karta to ubezpieczenie, dzięki któremu pokryte zostaną cudze szkody przez nas spowodowane. Natomiast koszt naprawy naszego auta w sytuacji, kiedy jesteśmy sprawcą zdarzenia, lub odszkodowanie za skradziony nam samochód, pokrywa polisa AC – dobre oferty ubezpieczeniowe ma w Tylmanowej  : AXA Direct i Link4, Proama, Libertydirect .

Niektóre firmy ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie AC, które swoim zasięgiem terytorialnym obejmują Polskę i większość państw Europy. Niektóre jednak rozdzielają ochronę z tytułu ubezpieczenia AC.  Większość moich klientów z Tylmanowej nie wyjeżdża samochodem poza granice kraju, dlatego też, aby nie płacili składki za coś, czego nie potrzebują, oferuje w AXAdirect  – autocasco  AC na Polskę oraz AC na Polskę i Europę .

W sytuacji, gdy spowodujemy kolizję np. na Słowacjii, możemy liczyć na odszkodowanie z polisy AC. Drobne szkody nie wymagają długotrwałego procesu likwidacji szkody. Często ubezpieczyciele np AXAdirect, Link4, Libertydirect czy Proama gwarantują, że w przypadku szkody poniżej określonej wartości, np. 1000 euro, klient może naprawić ją we własnym zakresie i przedstawić do zakładu ubezpieczeń faktury, rachunki za dokonaną naprawę. Tak naprawioną szkodę zrefunduje ubezpieczyciel z polisy AC. Szkody o wyższych wartościach będą już likwidowane standardowo, a czas likwidacji może wynosić kilkanaście dni.

Warto również pamiętać o ubezpieczeniu od kradzieży. Towarzystwa często wyłączają swoją odpowiedzialność z tytułu kradzieży, jeśli doszło do niej np. na terenie Rosji, Białorusi lub Ukrainy. W takim przypadku nie otrzymamy odszkodowania za skradziony tam pojazd.

Podczas wyjazdu zagranicznego np  na Słowacje konieczne jest również dobre ubezpieczenie assistance, które zapewni pomoc w razie wypadku, awarii lub kradzieży samochodu. Dzięki usługom pomocowym możemy liczyć nie tylko na holowanie samochodu, auto zastępcze, transport pasażerów czy opłacenie noclegu, ale m.in. także na pokrycie kosztów leczenia i pomoc prawną.

Składka, jaką trzeba zapłacić za assistance działające za granicą, w porównaniu z kosztami  np. holowania i noclegu w Niemczech czy Chorwacji, jest opłacalną inwestycją, bez której nie należy wyruszać w zagraniczną podróż.

Sprawdź ,że oferta zaproponowana przez Mirosław Mróz – pośrednik ubezpieczeniowy PAUF – jest w wielu przypadkach korzystniejsza niż w porównywarkach ubezpieczeń takich jak świat ubezpieczeń , ipolisa czy rankomat

Share Button

AXA – dobre ubezpieczenie samochodu w Tylmanowej

Tanie ubezpieczenie OC zadzwoń 600-433-525
%d bloggers like this: